Forum www.resourceandpoverty.fora.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
<    Spam   ~   New Order
Asztarte
PostWysłany: Nie 16:47, 24 Lut 2008 
Gość

„…11 Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi,
i plugawy niech się jeszcze splugawi,
a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość,
a święty niechaj się jeszcze uświęci!
12 Oto przyjdę niebawem,
a moja zapłata jest ze mną,
by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca.
13 Jam Alfa i Omega,
Pierwszy i Ostatni,
Początek i Koniec…”

Świat się odmienił. Nic nie jest już takie jak dawniej.

Jest rok 2725. Ziemia odrodziła się po konflikcie zbrojnym, który ogarnął cały glob. Po raz kolejny natura okazała się silniejsza. Ludzie otrzymali drugą szansę, na budowanie pokoju i dobrobytu.
Rada Narodów, która zebrała się w 2115,ogłosiła Wieczysty Pokój. Aby pozostał on nienaruszony, uchwalono kodeks praw, nakazów i obowiązków, który objął całą ludność ziemi. Stanowił on o absolutnej władzy jednego człowieka nad danym narodem. W podejmowaniu dobrych decyzji miała pomagać mu rada nazwana Panteonem, składająca się z największych umysłów: naukowców, humanistów. Kodeks miał obowiązywać do końca świata.
Dzięki mądrym decyzjom kolejnych władców i Panteonu, narody rozwijały się, ziemia piękniała, przestępczość praktycznie znikła, żaden człowiek już nie cierpiał głodu, matki nie traciły dzieci.
Arkadia? Raj na ziemi? A może władza nie mówi wszystkiego? Dlaczego ludzie znikają bez wieści? Dlaczego chore noworodki są zabijane? Dlaczego nie ma ludzi po 80 roku życia?
Ci którzy postawili sobie te pytania, musieli uciekać, by ratować swoje życie. Pragnąc ukryć się przed żołnierzami oddziału alfa, zeszli w podziemia. Cmentarzysko starej cywilizacji. Tu znaleźli schronienie. W nędzy i upokorzeniu ich serca zaczęły płonąć pragnieniem zemsty.
Teraz Podziemie to wyrzut sumienia Władzy. Oficjalnie nie istnieje. W rzeczywistości to czarny rynek broni, alkoholu i innych używek. Kwitnie tu hazard, a czerpanie z dobrodziejstw życia jest niemal tak silne jak pragnienie obalenia Władzy. Podziemie żyje, buzuje i szykuje się do wzniecenia buntu.
Co w tym wszystkim zmieni odkrycie przepowiedni o dwunastu demonach?

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że przyszło ci żyć w tym świecie. Po której stronie staniesz?
Czy wybierzesz dostanie i spokojne życie w „Świecie u góry”? Jeśli tak, będziesz musiał pogodzić się z tym, że nigdy nie poznasz całej prawdy. A może zdecydujesz się żyć w Podziemiach, gdzie nie ma reguł, a ogarniętych anarchicznym zapałem ludzi, jednoczy jedynie chęć wyzwolenia spod jarzma Panteonu.
Nie możesz być obojętny. Musisz wybrać.
theneworder.fora.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum www.resourceandpoverty.fora.pl Strona Główna  ~  Spam

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach